+372 555 111 94
Autorent Tallinn
Ep.—Re.: 9:00—17:00, Lp.: 9:00—15:00
Pp. — kokkuleppel
Võtke ühendust
+372 555 111 94

Pikaajaline autorent. Kaasaegsed autod ja väikebussid. Valige usaldusväärne ja kliendisõbralik ettevõtte!

Hetkel, kui Tallinnas ilmus taoline tõesti nõutud teenus, kõik hingasid kergendusega. Eesti pealinna külalised ja selle elanikud ei pea enam:

  • muretsema linnas mugava liikumise pärast
  • sõitma isikliku autoga mitmete kilomeetrite kaugusele ja mitte kaotada autot
  • kulutama raha takso peale või kannatama ühistranspordi ebamugavusi
  • koormama sugulasi ja tuttavaid oma liikumiste probleemidega

Pikaajaline autorent Tallinnas, mida pakub SKY Autorent OÜ,- see on soodne ja optimaalne lahendus liikumise jaoks. Me pakume teile maailma juhtivatest auto markidest puhtaid ja mugavaid, turvalisi ja kaasaegseid mudeleid.

  • Sõidukid läbivad hooldust ja vastavad Euroopa liiklusohutuse standarditele.
  • Õigeaegselt teostatakse vajaliku remonti, varuosade väljavahetamine.
  • Sõiduki igapäevane puhastamine on kohustuslik ja salongi perioodiline keemiline puhastus. Autod on puhtad ja atraktiivsed.
  • Me jälgime autotööstuste uuendusi ning meie pargis olemasolevaid autosid uuendatakse regulaarselt, nii et te ei kahetse.

Sõidukite valik on lai. Esindatakse kõikide klasside autod, erinevatest kaubamärkidest – alates väikestest ökonoomsetest autodest keskklassi autodeni. Võite rentida mikrobusse ja väikebusse väikesele grupile, mis ületavad tavaliste sõiduautode võimeid. Sellel lingil on hinnakiri.

 

Broneerimiseks helista +37255511194 või saada päring. 

Wish to offer
Sõiduk —

Eesti pealinn– igas mõttes atraktiivne linn. Siia tulevad inimesed erinevatest maailma paikadest oma isiklikel ja tööküsimustel.

·       Mõned tulevad siia üheks- kaheks nädalaks, et näha oma lähedasi, lõõgastuda, shopata ja lõbutseda

·       Siin on turiste, kes soovivad näha kõiki vaatamisväärsusi korraga, külastada teatri- ja kontserdisaale, aga see võtab vähemalt nädal aega.

·       Tallinnas on vaja viibida pikemat aega, kuna plaanis on kinnisvara üürimine, ostu ja müügiga seotud küsimuste lahendamine.

·       Enamus linna külastajad tulevad siia oma isiklike suhete vormistamiseks- abielluma, lahutama, jagama pärandit ja nii edasi.

·       Mõni sõidab komandeeringule äripartnerite leidmiseks, soovib avada oma ettevõtte filiaal.

·       Saadetakse pikale komandeeringule eesmärgil, et panna tööle äriprotsesse, viia läbi auditi, teostada keerukate seadmete remonti või paigaldamist.


Te ütlete, mis on nende kõigi vahel, nii erinevate, ei ole ja ei saa olla mingisugust sarnasust? Erinevad on neil ainult eesmärgid. Tallinna külalised on sarnased oma sooviga mugavalt liikuda ümber ringi oma reisi ajal. Nad valivad sellist teenust, nagu pikaajaline autorent.

Miniliising on nõutud ka kodanike endi seas. Neid päästab autorent üheks kuuks ja rohkem, kui:

·       auto on pikaajalises remondis

·       vana mudel on maha müüdud, kuid uut ei ole veel valitud

·       saabub grupp inimesi, kellele on vaja autoga linna näidata ja ka väljaspoole pealinna viia (väikebussi pikaajaline rent sobib suurepäraselt)

·       edasimüüjad hilinevad tellitud mudeli tarnimisega ja muud.


Iidse linna elanikud, mis on asutatud Läänemere kallastel, otse Soome lahe ava sissepääsu juures, soovivad ka mugavalt ringi liikuda ja olla ühistranspordist sõltumatud.

Oma sõiduki puudumise põhjuseid on palju, kuid ainus väljapääs on pikaajaline autorent.

Anname igale meie kliendile suurepärase sõiduki pikaajaliseks kasutamiseks! Kaebuste ohud või muu rahulolematus firmal  Sky Autorent OÜ puuduvad.

Me hoolime klientidest ja autopargist. See on meie enda maine! Me oleme teeninud seda aastatega, töötasime vastutustundlikult meie poolt valitud niššis – autode rendile andmises.

Pikaajalise autorendi hinnad Eesti pealinnas: soodsamad kui maksmine ühe päeva kaupa

Me mõtleme pikaajalise rendilepingu tingimusi korralikult läbi, analüüsime olukorda turul. Alati pakume madalaid hindu ja meeldivaid boonuseid teatud teenuse tellimisel. Meie rent on odavam kui keskmine turuhind linnas, ja me kuulutame seda vastutustundlikult!

·       Allahindluste süsteem, mis on SKY Autorent OÜ-s loodud, on progresseeruv.

·       Mida pikaajalisem on rent, seda madalamad on tariifid.


Pöörduge meie poole, ja me teostame teie investeeringute arvutust ette, et te näeksite oma reaalne kasu. Arvnäitajad näitavad selgelt, et pikaajaline autorent Tallinnas on odavam kui maksmine ühe päeva kaupa, isegi kui te ei vaja isikliku transporti igapäevaselt. Nõustuge, et on palju mugavam võtta auto kogu perioodiks, kui te linnas viibite. Hinnas on see samaväärne, kuid te ei pea:

·       mitu korda kulutama palju aega registreerimiseks

·       tulema järgmisele autole järgi või tellima selle kohaletoimetamine

·       pidevalt muretsema selle kohta, et seda ei ole õigel ajal lähedal, tuleb kutsuda taksot


Samuti on väga oluline, et te harjute ära ühe mudeli juhtimisega. Teil ei ole vaja iga kord teise mudeliga harjuda, kui eelmine on pöördumise ajal renditud. Kõik autojuhid teavad: kui istud rooli taha esimest korda, tekib mõni auto juhtimisega seotud ebamugavustunne ja hirm, ja et vajutad vale nuppule. Kõik tähelepanu häirivad momendid mõjuvad liikluse turvalisusele.

Kui te ei tea veel, mis ajavahemikuks te autot vajate, me vormistame pikaajalise rendi miinimumperioodiks ja uuendame seda, võttes aluseks allahindlused. Ja sel juhul on teenus odavam kui ühekordne rentimine.

·       Kindlasti ei soovita teil asendada autorenti kasutatud autode ostuga

·       Te puutute selliste kuludega kokku nagu remont, hooldus, kindlustus, pesu ja muu!


Pikaajaline autorent ja koostöö eripärasused autorentnikutega

Pöördudes ettevõttesse SKY Autorent OÜ autorendi küsimustes pikaajalise aluse puhul, te saate lahti riskidest ja probleemidest

·       Te ei pea mõtlema hooldus- ja kulumaterjalide kohta, vormistama kindlustust. Kogu dokumentatsioon igale meie sõidukile on korras.

·       Vajadusel toome auto lisatasu eest mis tahes Tallinna sihtkohta. Võtate auto üle märgitud kohast.

·       Tallinna pikaajalise autorenditingimuste alusel võib vajadusel renditud sõidukit juhtida täiendav autojuht, kellel on Euroopa või rahvusvahelise vormis juhiluba.

·       Leping eeldab tasuta hooldust, hoidmist ja rataste hooajalist vahetamist, laste turvatooli paigaldamist ja nii edasi.

·       Me ei nõua krediitkaarti. Tagatisraha võib maksta sularahas.


Ettenägematu kahjustuse korral (liiklusõnnetus) pakume teile erakorralist asendamist enne rendiperioodi lõppu. See on analoogne auto, mis vastab sama klassile ja muudele omadustele.

·       Pöörduge meie poole otseselt linna saabumisel, kuid seda on parem teha ette. Ilma eelneva kokkuleppeta ei saa me garanteerida vajaliku mudeli olemasolu.

·       Ette broneerimisel sõidate Tallinnas ja väljaspool kindlasti teie valitud mudeliga. Me täidame oma kohustusi!

·       Sõiduk vastab teie nõuetele, mis on seotud klassiga, mootori võimsusega, teatud elektripaketi olemasolu kohta, toonimise (normide piires), kliimaseade olemasolu jne.


Meie kvalifitseeritud töötajad vaatavad teie autojuhiluba üle, kiiresti sõlmivad lepingu, võtavad tagatisraha ja kohe annavad teile valitud mudeli üle, mis oli pöördumise ajal kättesaadav või mis oli eelnevalt broneeritud. Meil töötavad kogenud konsultandid. Nad vastavad kõigi teie küsimustele tasuta, võtavad vastu mudeli tellimust, mis on valitud SKY Autorent OÜ autopargist.

Ootame teie telefonikõnesid, režiimis online, veebisaidi broneerimisvormi kaudu!